Як сподобатись керівнику і досягти кар’єрного зростання!

як досягти кар'єрного зростання

Роби більше, ніж потрібно

Хороших співробітників багато. Але якщо доводиться вибирати, кому віддасть перевагу керівник: тому, хто просто справляється з обов’язками чи робити що-небудь понад план? Звичайно, другий варіант буде в пріоритеті.


При цьому завжди потрібно пам’ятати про першорядні завдання. Приміром, якщо ваші показники продажів далекі від норми, а ви говорите «Дивіться, як здорово я навчився танцювати!», Це навряд чи стане козирем «на килимі» у начальства.

Не спізнюватися на роботу

Дійсно, прихід на роботу не вчасно означає одне – що робота не подобається і не підходить. А значить і ти не підходиш роботі, про що керівник співробітнику, що спізнився рано чи пізно оголосить. Він розуміє, що якщо ти не можеш самоорганізуватися, то і до будь-якої поставленої задачі не можеш поставитися відповідно.

Не відкладай на потім

Поширена студентська звичка «жити від сесії до сесії» особливо недоречна на кар’єрних щаблях. Здається, що і завдання прості, і попереду ще море часу. Але тут підходить термін – і крім управлінських важелів тиску виникає ще й супермотивація зсередини: «Не хочу, щоб мене звільнили».

Сума цих двох стресів так велика, що позначається або на якості роботи, або взагалі на фізичній можливості виконати її в строк. Такі «двієчники» втрачають авторитет не тільки в очах начальства, але й перед колегами.

Став перед собою конкретні цілі

Є «люди мрії» і є «люди мети». Мріяти і про щось журитися – це дуже популярно і навіть «соціально модно». Людині легше вірити в шаманські бубни і «чарівні палички», ніж крок за кроком йти до наміченої мети.

Люди мрії весь час перебувають у стані розпливчастого вибору, щось типу: «Мені діяти прямо зараз або краще сходити на обід?» Люди мети кожну хвилину, кожну годину, кожен день хоча б на сантиметр просувають себе вперед.

Неси відповідальність

Що означає бути відповідальним? За запитом в «Гуглі» можна знайти безліч формулювань. Відповідальність – це насамперед дії. Тобто бездіяльність рівна безвідповідальності.

Кожен відповідає за себе сам: стосується це життєвого шляху в цілому або того, як людина виконує доручену роботу. Тому й за результати відповідальний тільки він сам. Ідеальний співробітник, якщо йому забезпечили умови роботи (а це вже пряма задача і відповідальність керівництва), впевнено і якісно робить свою справу. Що є запорукою процвітання компанії та власного успішного росту.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: