Як стати фрілансером?

yak-stati-frilanserom

Як і будь-який початок нової роботи, перехід на таку модель заробітку зажадає реорганізації життя, проте, безумовно, фріланс несе за собою безліч переваг.

Гнучкий графік роботи

Гнучкий графік роботи – це одна з переваг. Ви працюєте сьогодні, вам добре і зробили більше, ніж планували? Це здорово!!! Завтра ви можете спати довше, або закінчити роботу раніше. Краще, працюється ночами? Якщо тільки замовлення не вимагають постійного контакту з замовником, ви можете витратити на роботу пару годин вдень або вночі.

Постійний розвиток

Постійний розвиток, постійна клієнтура і певна популярність – все це ви можете самі зробити, чим ви будете займатися, і вибирати такі проекти, які ви дійсно хочете виконувати. Ви також можете спеціалізуватися в вузькій області і бути затребуваним фахівцем.

Повірте свої можливості ведення власного бізнесу.

Ця робота не для кожного, але спробувати варто – а раптом виявиться, що ви є саме той, і саме завдяки фрілансу ви розправити крила? Не турбуйтесь про поразки, але робіть з них висновки – фрілансер повинен бути зрілим і відповідальним. Плануйте і організуйте час, беручи до уваги власні сили і можливості.

Поради початківцям фрілансерам

Не відмовляйтеся від сну і здорового харчування – це значно підніме не тільки ваше самопочуття, але і якість роботи.

Не забудьте відпочити якийсь час, закрийте всі поточні проекти, повідомте замовнику, що в цей період ви будете недоступні і їдете на заслужений відпочинок.

Насолоджуйтеся своєю роботою, помічайте її хороші сторони, постійно розвивайте їх. Завдяки цьому ви стримаєте свої зобов’язання і будете для потенційних замовників більш привабливим партнером.

Пишіть свою думку, пропонуйте альтернативні рішення, так як творчий підхід до замовлення продемонструє ваш потенціал. Ваша думка може принести дійсно багато корисного.

Укладайте договори. Ви можете укладати договори з багатьма замовниками. Про розробку універсального зразка договору ви можете звернутися до юриста.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: