Як знайти сезонну роботу за кордоном?

Як знайти сезонну роботу за кордоном

Сезонна робота користується великою популярністю. Одним нелегко надовго залишати рідну країну. Інші не можуть укласти довгостроковий контракт. Крім того, багатьох приваблює можливість, як заробити, так і побачити світ. Як би там не було, у кожного може виникнути досить вагома причина для пошуку сезонної роботи.


Найскладніше питання – як знайти сезонну роботу за кордоном? Є кілька варіантів, кожен з яких має і переваги, і недоліки.

Варіанти сезонної роботи в величезній кількості пропонують різні агентства з працевлаштування. Тут вам можуть запропонувати на вибір і країну, і спеціалізацію. Однак є і свої підводні камені. Перш за все, послуги подібного агентства коштують недешево. Вам можуть описати райські умови роботи і проживання. Але насправді можна отримати койку в сараї і працювати в жахливих умовах. Бували випадки, коли агентства просто зникали, зірвавши хороший куш з довірливих клієнтів.

Щоб з вами не сталося подібного, підходите до пошуку агентства дуже педантично. Не соромтеся вимагати ліцензію або дозвіл, який повинно бути оформлено юридично. Не спокушайтеся привабливими пропозиціями новоспечених фірм з працевлаштування. Краще зверніться в організацію, яка працює вже кілька років в вашому місті. Наприклад, дізнайтесь, які фахівці затребувані в Канаді.

Не варто довірливо підписувати всі документи. Обов’язково дуже уважно з ними ознайомтеся.

Іншим джерелом вакансій на сезонні роботи, є інтернет. Існує маса сайтів, на яких можна знайти пропозиції сезонної роботи за кордоном. Однак і тут постає питання довіри. Уважно почитайте коментарі та відгуки про роботу кожного сайту. Пошукайте контактну інформацію, і поставте всі хвилюючі вас питання організаторам сайту. Або поспілкуйтеся безпосередньо з тими, хто вже користувався послугами даного джерела, для цього можна зареєструватися на форумі, якщо він є.

Не варто випускати з уваги таке джерело інформації, як друковані видання. Особливо якщо є можливість переглядати пресу тієї країни, куди вам би хотілося поїхати на сезонну роботу. Тут також необхідно бути обережними. Існує думка – раз оголошення з’явилося в газеті, то йому варто довіряти. Якщо ви уважно придивитеся до подібних сторінок, то побачите напис дрібним шрифтом, де написано, що редакція не несе відповідальності за розміщену тут інформацію.

Ну і, звичайно, про те, що починається набір сезонних працівників можна дізнатися від людей, які вже працюють за кордоном. Якщо це ваші родичі або близькі друзі, все одно будьте обережними. Дуже детально розпитайте про умови роботи, розмір оплати. Дізнайтеся, де вам доведеться жити.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: