Яке фото повинно бути в резюме?

фото в резюме

При прийомі на роботу дуже важливо справити перше враження на роботодавця, але як це зробити, якщо вам пропонують не особисту зустріч, а просто вислати резюме? Тут може допомогти ваша фотографія.


Фотографія – це ваше обличчя на папері і дуже важливим є той факт, що саме вона може справити враження і допомогти в подальшому працевлаштуванні. Адже від того, хто погляне на вашого потенційного начальника з аркуша паперу, може залежати дуже багато. Що б і хто не говорив, а зовнішність і її подача грають не останню роль при влаштуванні на роботу.

Звичайно, більшість враховує досвід роботи і кваліфікацію, однак, згідно зі статистичними даними, більше 70% звертають увагу, в першу чергу, на фото.

Щоб ваше фото могло вразити керівництво і менеджера з підбору персоналу, досить зробити кілька нехитрих ходів:

  • на фото важливо виглядати спокійно, не агресивно. Якщо ви дівчина – намагайтеся використовувати мінімум косметики, не кожен роботодавець бажає бачити в своєму штаті папугу;
  • ніколи не беріть фото з документів або паспорта, воно повинно бути живим;
  • не фотографуйтесь в повний зріст – це зайве. Важливе лице, а не ноги;
  • задній план повинен бути чистим, краще використовувати однотонний фон;
  • зовнішній вигляд охайний: робоча обстановка, діловий костюм і злегка усміхнене обличчя, щоб ніхто не думав, що ви людина без настрою по життю;
  • фото повинно бути хорошої якості і не займати багато місця.

Створити такий образ цілком нескладно. Приклад можна легко подивитися в інтернеті. В цьому випадку краще один раз звернутися до професійного фотографа, а потім використовувати зроблену картку завжди. Як правило, зовнішність з роками не змінюється, тільки з’являється трохи більше зморшок. Решта вже не важлива, адже ви отримаєте бажану посаду.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: