Які помилки не можна допускати на співбесіді?

pomilki-na-spivbesidi

Буває так, що ваше резюме сподобалося роботодавцю, вас запросили на співбесіду, але так і не взяли на роботу. Чому? Швидше за все, на співбесіді ви допустили одну з п’яти найпоширеніших помилок, які рекрутери не прощають.


Низька мотивація

Низька зацікавленість кандидата може бути причиною відмови навіть претендентам з пристойним досвідом роботи і хорошими рекомендаціями. Немає сенсу брати людину в компанію, якщо вона не збирається надовго в ній затримуватися.

Щоб уникнути цієї помилки, перед співбесідою потрібно підготуватися до питання про те, чому вам хотілося б працювати саме в цій фірмі. Необхідно показати інтерес до справ компанії, своє бажання внести вклад в її розвиток, націленість на успішну співпрацю.

Обман

Можливо, здобувач злегка прикрасив своє резюме, а на співбесіді заявлені навички не були підтверджені.

Наприклад, якщо ви заявляєте, що вільно володієте іноземною мовою, але не розумієте питань на цій мові, обман буде розкритий.

Це серйозна помилка, тому доцільно вказувати тільки реальні навички і досвід.

Лояльність компанії

На співбесіді менеджер з підбору персоналу обов’язково прислухається до ваших відгуків про минуле місце роботи. Такі заяви, як «Начальник був непрофесійним, вів компанію до банкрутства», швидше за все, дискредитують вас самих, а не колишнього шефа. Рекрутер вирішить, що про його організацію ви можете відгукнутися невтішно і викреслить вас зі списку кандидатів.

Недотримання правил етикету

Запізнення на співбесіду – це прояв неповаги. І не важливо, на скільки хвилин ви спізнюєтеся. Щоб уникнути цієї помилки, необхідно продумати маршрут і виїхати на зустріч заздалегідь. Якщо вчасно прибути не виходить – попередьте по телефону.

Зовнішній вигляд

Менеджери, які проводять співбесіду, не заперечуватимуть проти свободи самовираження, але все ж, потрібно пам’ятати, що одяг і зовнішній вигляд в цілому повинні відповідати робочому місцю, на яке ви претендуєте. Наприклад, менеджер банку не може бути одягнений як бармен.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: