Пошук роботи після закінчення навчання.

Пошук роботи після закінчення навчання

Пошук підходящої роботи після закінчення навчання може виявитися болісним і виснажливим досвідом, особливо в той час, коли ми стикаємося з економічною кризою, недобросовісними роботодавцями і високою конкуренцією на робочі місця. Проте, багато перешкод на шляху слід сприймати як виклик. Намагайтеся бачити в них додаткову мотивацію для досягнення поставленої мети.


1. Думайте про пошук роботи, як про реальну річ. До тих пір, поки ви просто переглядаєте списки вакансій на різних дошках оголошень, насправді ви не займаєтеся пошуком роботи. Це заняття включає в себе інвестування часу і енергії в щоденні пошуки, підготовку резюме, розсилання листів в компанії, підготовку до співбесіди перед дзеркалом, відточування навичок спілкування. Якщо ви зневажаєте активним пошуком роботи, ви значно знижуєте свої шанси на успіх.

2. Будьте реалістичні в очікуваннях. Ви тільки закінчили навчання і тепер збираєтеся отримати роботу своєї мрії, яка надасть вам службову машину, дорогий телефон і солідний банківський рахунок? Це велика помилка витрачати всю енергію на пошуки ідеальної роботи, замість того щоб знайти першу роботу в життя. Перегляньте свої очікування і пам’ятайте, що дорога до фінішу починається зі старту. Реальність така, що на сьогоднішній день у вас немає потрібного досвіду для отримання престижної і високооплачуваної роботи. Тому вам належить почати з самого початку. Чим раніше ви приймете цю реальність, тим легше вам буде вирішити поставлену задачу.

3. Замість того, щоб прокидатися вранці похмурим і незадоволеним, почніть ваш день з посмішкою та оптимізмом. Будьте готові вкладати багато сил і енергії в майбутні завдання.

4. Підготуйте бездоганне резюме та супровідний лист. Уникайте помилок і помилкових відомостей. Переконайтеся, що в обох документах немає помилок або неправдивої інформації. Цілком очевидно, що ви новачок, таким чином, ніхто не повірить вам, якщо ви напишіть нереальну інформацію про свій попередній досвід, яким ви насправді не володієте. Попросіть дати рекомендації ваших викладачів чи наставників. Ви не знаєте точно, в який момент вони вам знадобляться, але буде відмінно, якщо рекомендаційні листи завжди будуть у вас напоготові.

5. Презентабельний образ в інтернеті. Відкрийте свій власний профіль в соціальних мережах і створіть презентабельний образ. Якщо у вас є стара сторінка, треба редагувати її. Експерти відзначають, що більшість роботодавців переглядають профілі претендентів, і їхня думка про кандидатів значно залежить від того, що вони побачили в соціальних мережах або блогах.

6. Досвід роботи не можна придбати протягом однієї ночі. Це вимагає часу, щоб отримати певні навички, які на жаль, не можуть бути надані на парах в коледжі або університеті. Продемонструйте інтерес і своє бажання дізнатися щось нове. Ніхто не захоче вас найняти, якщо ви створили образ людини, яка повністю впевнена у своїх знаннях і вважає, що не потребує додаткової освіти і професійного розвитку. Пам’ятайте, що процес навчання ніколи не зупиняється.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: