Складаємо резюме!

резюме

Резюме можна назвати автобіографією. Тут ви повинні описати вашу кваліфікацію, освіту і досвід роботи. Даний документ разом з супровідним листом формує перше враження про вас на потенційного роботодавця. Метою даного документа є надання вам можливості прийти на співбесіду.


Резюме повинно містити персональні дані про вас, про вашу освіту, досвід роботи, ваші інтереси і досягненнях.

В даний час всі менеджери, що займаються підбором персоналу, вимагають відправити резюме та супровідний лист, щоб легко було визначити, які кандидати є придатними для конкретної роботи.

Таким чином, вам потрібно розглядати резюме, як маркетинговий хід, за допомогою якого ви можете «продати» свої навички та кваліфікацію, щоб отримати бажану посаду.

Кожне резюме повинно містити кілька основних розділів з інформацією про вас.

Особисті дані

Тут ви повинні вказати своє повне ім’я, дату народження і контактні дані. Непогано було б вказати свою адресу, щоб зорієнтувати роботодавця чи живете ви в зручному для нього районі. Хоча це звичайно не має великого значення.

Освіта

Не рекомендується починати з інформації про початкову освіту. По-перше, вкажіть вищу освіту і поверніться назад. Якщо ви завершили деякі спеціалізовані курси, пов’язані з бажаної посадою, перерахуйте їх.

Досвід роботи

Ця графа містить дані або про ваші попередні місця роботи або про місце навчання, якщо ви ще ніде не працювали. Якщо це буде ваша перша робота, тоді добре було б вказати проекти, над якими ви працювали під час навчання (навіть якщо ви це робили на безкоштовній основі).

Інші навички

У цьому пункті ви можете вказати: володіння іноземними мовами, навички користувача ПК, видання книг, статей і так далі. Коли мова йде про володіння іноземними ярликами, важливо визначити, яким рівнем читання, усного та писемного мовлення ви володієте. Напишете про комп’ютерні програми, з якими ви можете працювати.

Захоплення і досягнення

Інформація про ваші інтереси і досягнень не є обов’язковою, але рекомендується вказати цей пункт для того, щоб ваш потенційний роботодавець отримав представлення про вас, як про особистість. Вкажіть свої захоплення, але не перестарайтеся з довгим списком, бо, таким чином, ви можете справити враження, що ви перенасичуєте документ другорядними даними. Ви також можете перерахувати всі нагороди, які отримали.

Додаткова інформація

Тут ви можете вказати всі ті дані, які допоможуть схилити рішення майбутнього роботодавця в вашу сторону.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: