Навички та вміння, які цінуються роботодавцями!

navichki-ta-vminnya-yaki-tsinuyutsya-robotodavtsyami

Всіх шукачів нової роботи мучить одне питання: «Якими вміннями і навичками необхідно володіти, щоб відповідати вимогам роботодавців?» Без сумнівів, існує певний погляд роботодавців на образ ідеального претендента.


Звичайно, ніхто з нас не ідеальний, тому роботодавці кожен для себе відбирають ті основні якості, які він хоче бачити в майбутньому працівника. Саме на співбесіді роботодавець приймає рішення про кандидата і основними вимогами є наявність якостей.

Роботодавцями, як правило, цінуються претенденти, які мають низку якостей:

  • стресостійкість,
  • працьовитість,
  • відповідальність,
  • бажання розвиватися і вчитися,
  • комунікабельність,
  • вміння адаптуватися,
  • безконфліктність,
  • володіти навичками самонавчання, саморозвитку, самоаналізу.

Сьогодні ми з’ясуємо в чому їх суть і чому саме вони є основними, на думку роботодавців.

Стресостійкість

У процесі роботи будь-який працівник стикається з труднощами і проблемами, які йому доводиться вирішувати. Стресостійкість працівника говорить про те, що такого фахівця підвладний контроль над власною емоційністю, він може тримати себе в руках і справлятися з психологічними складнощами. Будь-якому роботодавцю потрібен такий працівник.

Працьовитість і відповідальність

Ще одна важлива якість, якою повинен володіти співробітник – це працьовитість. Це не просто любов до своєї роботи, спеціальності, а саме праці, коли ти практично працюєш і збираєш плоди своєї праці. Ця якість тягне за собою і відповідальність за свої дії, вчинки і виконану роботу.

Бажання розвиватися і вчитися

Народне прислів’я каже, що не можна навчити тих, хто не бажає вчитися. І це дійсно так. У працівника повинна спостерігатися постійна прогресія, до якої сам він повинен прагнути.

Комунікабельність і безконфліктність

Спеціаліст, який може знайти підхід до будь-якого колеги по роботі – безцінний співробітник. Така людина повинна налагоджувати контакт і вирішувати складні питання. Це також уміння безконфліктно шукати вихід і знаходити рішення.

Адаптація

Світ постійно змінюється, зміни зазнає все навколо. І кожен працівник повинен бути готовий до цього, сприймати зміни в компанії, на роботі, як можливість до зростання і отримання нових можливостей.

Три само

Самонавчання, саморозвиток, самоконтроль – три само, які говорять про високий рівень кваліфікованості, де фахівець самостійно може здійснювати ці вміння.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: