Як стати успішним ріелтором?

rieltor

Для того щоб стати ріелтором, необов’язково здобувати вищу освіту. Найголовніше в цій справі – навчиться спілкуватися з людьми і вивчити всі тонкощі, властиві цій професії. У цій публікації ми поговоримо про те, як стати успішним ріелтором, і обговоримо основні особливості бізнесу.


Хто такий ріелтор

Багато людей вважають, що ріелтор – це не затребувана професія, оскільки варіанти з купівлі-продажу нерухомості можна знайти самостійно по оголошеннях. Насправді послуги таких фахівців користуються великою популярністю.

Ріелтор – це посередник, який допомагає продавцю знайти покупця. Крім того, він займається оформленням документів і забезпечує юридичний супровід угоди. Такий фахівець підкаже вам, як швидко продати квартиру або де вигідніше придбати земельну ділянку під забудову. За свою працю ріелтор отримує певний відсоток комісійних.

Яким повинен бути успішний ріелтор?

Для кожної професії притаманні якісь певні риси характеру. Можна пройти навчання, отримати необхідний досвід, але якщо ви психологічно не можете впоратися з такою роботою, краще пошукати для себе інше заняття. Давайте розберемося, що потрібно щоб стати ріелтором:

  • Комунікабельність і товариськість;
  • Уміння подобатися людям;
  • Гарний зовнішній вигляд;
  • Грамотна красива мова;
  • Дар переконання;
  • Уміння водити автомобіль;
  • Впевненість у власних силах.

Нахабним, хамовитим, або, навпаки, занадто сором’язливим людям нема чого робити в цій професії.

Навчання

На питання, як стати ріелтором і з чого почати свою діяльність відповідь проста – з навчання. Оскільки спеціальних навчальних закладів, в яких готують таких фахівців, не існує, доведеться вчитися самостійно.

Уважно вивчіть всі тонкощі цієї справи і закріпіть теорію практикою. Для цього потрібно знайти хороше агентство нерухомості і влаштуватися туди на роботу. Під керівництвом досвідчених фахівців ви пізнаєте всі ази цієї професії і отримаєте необхідний досвід. Після цього можна відправлятися у вільне плавання.

Робота в агентстві

Без досвіду і певного багажу знань відкривати свою компанію безглуздо. Тому перед тим як стати самостійним ріелтором, потрібно певний час попрацювати в великому агентстві нерухомості. Воно повинно мати широку базу клієнтів, щоб ви могли зрозуміти суть роботи і оцінити її обсяг. При виборі агентства враховуйте наступні чинники:

  • Місце знаходження;
  • Скільки років компанія працює на ринку;
  • Відгуки клієнтів.

Не варто звертати увагу на чисельність співробітників. Агенти отримують винагороду у вигляді комісійних за кожну здійснену операцію, тому штат в компанії може бути дуже великим.

Самостійна діяльність

Отже, з чого почати роботу ріелтором? Зрозуміло, з реєстрації підприємницької діяльності. Для самостійної роботи достатньо оформити ФОП. Якщо ви хочете відкрити компанію з партнерами, зареєструйте товариство.

Крім того, вам потрібно орендувати офіс для роботи з клієнтами. Бажано знайти приміщення де-небудь в центрі міста. Після цього можна приступати до пошуку клієнтів.

Останнім часом багато людей шукають варіанти купівлі-продажу в інтернеті, тому потрібно створити в мережі власний сайт. Ще один ефективний спосіб просування – безкоштовні дошки оголошень. На них постійно з’являються нові пропозиції. Телефонуйте за кожним оголошенням і пропонуйте свої послуги. Це допоможе вам швидко напрацювати власну клієнтську базу. На думку фахівців, угоди з нерухомістю – це найприбутковіший варіант, на чому можна заробити, тому, якщо у вас виникають якісь сумніви, відкиньте їх і сміливо приступайте до роботи.

Поради новачкам

Хочете знати, як стати кращим ріелтором і успішним підприємцем? В першу чергу усвідомите, що ви займаєтеся бізнесом. Робота агентом з нерухомості чимось нагадує діяльність звичайних брокерів. Насправді, ріелтори – це незалежні фахівці з продажу нерухомості, які отримують за свою працю комісійну винагороду. Оскільки ви є представником бізнесу, перед тим як відкрити агентство нерухомості, потрібно вивчити всі тонкощі ведення підприємницької діяльності, а тільки після цього можна приступати до роботи;

Перш ніж щось зробити, все ретельно плануйте. Якщо ви будете діяти спонтанно, можна допустити в роботі серйозні помилки, які важко виправити;

Розробіть ефективну рекламну кампанію і маркетинговий план. Оскільки ви будете відповідати самі за свої гроші, потрібно внести в нього розрахунки витрат і прибутку;

Чітко визначте цілі, яких ви хочете досягти. Це важливий момент, тому його повинні врахувати всі новачки, які цікавляться, як стати успішним ріелтором по нерухомості. Від початку вашої діяльності до першої угоди може пройти і півроку. Тому запасіться терпінням і наполегливо працюєте. Цілеспрямовані люди завжди добиваються великих успіхів;

Створіть власний фінансовий бюджет. Перед тим як стати ріелтором по нерухомості з пристойним прибутком потрібно багато працювати, щоб заробити собі репутацію. Новачки можуть не здійснювати операції протягом декількох місяців, тому потрібно навчитися розумно витрачати зароблені гроші;

Знайдіть досвідченого наставника, який буде ділитися з вами знаннями і давати корисні рекомендації. Це найкращий спосіб, як стати ріелтором по нерухомості самостійно;

Ретельно вивчіть законодавство. Це дозволить вам уникнути серйозних проблем в майбутньому.

Ризики

Деякі вважають, що в роботі ріелтора немає нічого складного. Насправді така діяльність обумовлена ??серйозними ризиками. Особливо це стосується молодих фахівців. Недосвідчені ріелтори не можуть з першого погляду оцінити клієнта, тому допускають серйозні помилки в роботі.

Якщо ви вирішили, хочу стати ріелтором з чого почати? Звичайно ж, з психологічної підготовки. Часом такі знання потрібні більше, ніж інформація про зміни, що відбуваються на ринку нерухомості. Професіонал повинен вміти спілкуватися з людьми і мати гарну інтуїцію. Це допоможе вам проводити вигідні угоди і при цьому обходити стороною будь-які проблеми.

Тепер ви знаєте, як стати професійним ріелтором. Перед тим як здійснити операцію, об’єктивно оціните фінансові ризики і ступінь своєї відповідальності. Цей бізнес має безліч підводних каменів, тому потрібно відповідально і серйозно ставитися до роботи. Пам’ятайте, що навіть невелика помилка може коштувати вам репутації.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: